logo-mini

Vybavenost chaty 1

Pronájem chaty na Slapech

Prostorná, nově zrekonstruovaná a plně zařízená chata až pro 9 osob o rozloze více jak 100 m² se nachází v klidné osadě Sosna u velmi oblíbené obce Přestavlky – Skalice, v bezprostřední blízkosti Slapské přehrady, necelých 35 km od Prahy.

Vybavení

Chata je vybavena třemi samostatnými dvoulůžkovými ložnicemi, verandou s velkým jídelním stolem, obývacím pokojem s krbovými kamny, WiFi, se sedačkou, televizí, DVD- player se satelitem a CD přehrávačem a kuchyní s velkou lednicí, myčkou, troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, mixérem, toustovačem a pračkou. Dále koupelnou s prostorným sprchovým koutem a samostatným WC.

Venku na 750 m² velké zahradě lze využít zastřešené posezení s grilem nebo samostatné ohniště.

K chatě dále náleží uzamykatelný sklep, kde je možné uložit kola, nebo rybářské náčiní.

Parkování až pro 5 aut přímo na pozemku.

Aktivity

Chata je umístěna ca. 500 m od Slapské přehrady, kde má vlastní soukromé molo a možnost koupání na pláži, kam mají přístup pouze osadníci. Je tak vhodná nejen pro koupání, ale i pro rybaření. Mimo zvýhodněného pronájmu loďky  od majitele chaty, je možný pronájem šlapadel, kanoí a motorových člunů ve 500 m vzdáleném kempu Skalice. Od kempu několikrát denně vyjíždí parník, ze kterého si užijete výhled na krásy Slapské přehrady. Dostanete se jím do všech okolních kempů, kde lze navštívit aquapark s tobogánem, lanový park, krytý bazén a mnoho dalšího. Kemp Skalice také nabízí večerní program.

K osadě Skalice je přilehlé golfové hřiště Golf Slapy sv. Jan, které patří k nejoblíbenějším v České Republice.

Okolí Slapské přehrady nabízí mnoho krásných panoramat. Proto je vhodné jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Na své si přijdou díky okolním lesům i houbaři

Občanské vybavení

Nejbližší restaurace a stánky s občerstvením se nachází v kempu vzdáleném 500 m od chaty. Menší samoobsluha a další restaurace leží v 2km vzdálené obci Buš. Ve 2km vzdálené obci Slapy jsou 3 obchody, 3 restaurace, pošta a lékař.