logo-mini

Vybavenost chaty 2

Pronájem chaty na Slapech

Nově zrekonstruovaná a plně zařízená chata až pro 9 osob se nachází v klidné osadě Skalice u velmi oblíbené obce Přestavlky – Skalice, v bezprostřední blízkosti Slapské přehrady, necelých 35 km od Prahy.

Vybavení

Chata je vybavena dvěmi samostatnými dvoulůžkovými ložnicemi, verandou s velkým jídelním stolem, obývacím pokojem, WiFi, klimatizací s krbovými kamny, se sedačkou, televizí a kuchyní s velkou lednicí, myčkou, troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí. Dále koupelnou s prostorným sprchovým koutem a samostatným WC.

Venku na zahradě lze využít zastřešené posezení s grilem nebo samostatné ohniště.

K chatě dále náleží uzamykatelný sklep s pračkou a sušičkou , kde je možné uložit kola, nebo rybářské náčiní.

Parkování až pro 3 auta přímo na pozemku.

Aktivity

Chata je umístěna ca. 600 m od Slapské přehrady, kde má vlastní soukromé molo a možnost koupání na pláži, kam mají přístup pouze osadníci. Je tak vhodná nejen pro koupání, ale i pro rybaření. Mimo zvýhodněného pronájmu loďky od majitele chaty, je možný pronájem šlapadel, kanoí a motorových člunů ve ca.1000 m vzdáleném kempu Skalice. Od kempu několikrát denně vyjíždí parník, ze kterého si užijete výhled na krásy Slapské přehrady. Dostanete se jím do všech okolních kempů, kde lze navštívit aquapark s tobogánem, lanový park, krytý bazén a mnoho dalšího. Kemp Skalice také nabízí večerní program.

K osadě Skalice je přilehlé golfové hřiště Golf Slapy sv. Jan, které patří k nejoblíbenějším v České Republice.

Okolí Slapské přehrady nabízí mnoho krásných panoramat. Proto je vhodné jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Na své si přijdou díky okolním lesům i houbaři

Občanské vybavení

Nejbližší restaurace a stánky s občerstvením se nachází v kempu vzdáleném ca. 1000 m od chaty. Menší samoobsluha a další restaurace leží v 2km vzdálené obci Buš. Ve 2km vzdálené obci Slapy jsou 3 obchody, 3 restaurace, pošta a lékař.