logo-mini

Vybavenost chaty 4

Pronájem chaty na Slapech

Nová prostorná a plně zařízená chata pro 10 osob s venkovním sezením se nachází v klidné osadě Skalice u velmi oblíbené obce Přestavlky – Slapy, v bezprostřední blízkosti Slapské přehrady, necelých 35 km od Prahy.

Vybavení

Chata má pět dvoulůžkových ložnic, obývací pokoj s krbovými kamny, velkým jídelním stolem, sedačkou, televizí se satelitem a kuchyňskou linkou s velkou lednicí, myčkou, troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, mixérem, toustovačem a pračkou. Dále se v chatě nachází  koupelna se sprchovými koutem, a samostatným WC.

Na zahradě velké 800 m²lze využít zastřešené posezení s grilem nebo samostatné ohniště.

K chatě dále náleží uzamykatelný sklep, kde je možné uložit kola nebo rybářské náčiní.

Parkování až pro 3 auta přímo na pozemku.

Aktivity

Chata je umístěna cca. 500 m od Slapské přehrady, kde má vlastní soukromé molo a možnost koupání na pláži, kam mají přístup pouze osadníci. Je tak vhodná nejen pro koupání, ale i pro rybaření. Mimo zvýhodněného pronájmu loďky , je možný pronájem šlapadel, kánojí a motorových člunů v 1.000 m vzdáleném kempu Skalice. Od kempu několikrát denně vyjíždí parník, ze kterého si užijete výhled na krásy Slapské přehrady. Dostanete se jím do všech okolních kempů, kde lze navštívit aquapark s tobogánem, lanový park, krytý bazén a mnoho dalšího. Kemp Skalice také nabízí večerní program.

 

K osadě Skalice je přilehlé golfové hřiště Golf Slapy sv. Jan, které patří k nejoblíbenějším v České Republice.

 

Okolí Slapské přehrady nabízí mnoho krásných panoramat. Proto je vhodné jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Na své si přijdou díky okolním lesům i houbaři

Občanské vybavení

Nejbližší restaurace a stánky s občerstvením se nachází v kempu vzdáleném 1.000 m od chaty. Menší samoobsluha a další restaurace leží v 2km vzdálené obci Buš. Ve 2km vzdálené obci Slapy jsou 3 obchody, 3 restaurace, pošta a lékař.